PUBLIKÁCIÓD LEKTORÁLÁSÁBAN SEGÍT AZ EGYETEM

Ha idén kezdtél el valamilyen kutatói tevékenységet, melyben már olyan eredményeid vannak, amelyeket szeretnél közzétenni, írj Nekünk vagy keress minket telefonos elérhetőségünkön.

A publikálni vágyóknak* lehetőséget nyújtunk magyar vagy idegen nyelven elkészített szakmai cikkük lektorálásában, hogy az közzétehető formába kerüljön.

Az EFOP – 3.6.1-16 'Intelligens szakosodást szolgáló intézményi fejlesztések' elnevezésű projekt keretein belül elkészített és beérkező publikációkat folyamatosan várjuk, az adott cikk e-mail címünkre történő megküldésével.

Fontos: Természetesen a szakmai cikkek nyelvi ellenőrzését végző lektorokkal titoktartási megállapodás kerül megkötésre a munka megkezdése előtt.

* publikálni vágyók: az EFOP – 3.6.1-16 'Intelligens szakosodást szolgáló intézményi fejlesztések' elnevezésű projekt megvalósításában részt vevő oktatók, hallgatók és kutatók.

Várjuk az érdeklődőket és jelentkezéseiteket!

Elérhetőségeink:

Telefon: +36 36 520 400 / 4246
E-mail: khi@uni-eszterhazy.hu
Web: khi.uni-eszterhazy.hu

EFOP-3.6.1-16Kutatási kapacitások és szolgáltatások komplex fejlesztése az Eszterházy Károly Egyetemen